ҚАЗ РУС ENG

Нормальная версия

Размер шрифта:
Цвета сайта:

Ерекше мүмкіндік

+ 100% -
Версия для слабовидящих

СҚО

 

Скачать План мероприятий на 2012 год

Солтүстік Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы

 

Аты-жөні

Лауазымы

Телефон

Каби-нет

Электронды мекен-жайы

1. Есеналин

Руслан Бахыттыұлы

 СҚО туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының бастығы 8(7152) 466040 318 sport@sko.kz
2. Бейсембаева

Туғанай

Қойшынқызы

Айыртау  ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71533) 20064

 

6 Sport-ayrtau@mail.ru
3. Жақыпов

Сайранбек

Кәрібайұлы

Ақжар ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71546)

21608,

21673

 

6 akzhar-roo@sko.kz
4. Жакенов

Еділ Олжабайұлы

Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71532)

22374,

22454

1, 2 rooakk@mail.ru

 

5. Позолотин

Денис Николаевич

Есіл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71543)

22664

 

3

sport.esil@mail.ru

6. Рамазанов

Балтабай

Теміртасұлы

Жамбыл ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71544)

21654

 

2 otdkulturejamb@mail.ru

 

7. Нұрқайдарова

Сәуле

Еркенқызы

М. Жұмабаев ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі 8(71531)

20436

21260

22722

1 mzh-kultura@sko.kz

 

8. Наймантаева Валентина Магзумовна Қызылжар ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71538)

21271

 

4 sportbishkul@rambler.ru

9. Шерімбетов

Қайратбек Қалыбайұлы

Мамлют ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі 8(71541)

22049, 21995

7 maml_kultura@mail.ru

 

10. Минин

Сергей

Владимирович

Ғ.Мүсірепов атындағы ауданның дене тәрбиесі және спорт бөлімінің бастығы 8(71535)

21944

 

 

1 ofks-gm@sko.kz

 

11. Абдрахманов

Жеңіс

Қабдешұлы

Тайынша ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71536)

23169

 

3 taisport@mail.ru

12. Меркиль

Андрей

Андреевич

Тимирязев ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі 8(71537)

21367

21603

2 otdel-kulturytim@rambler.ru

 

13. Қойбағарова

Гүлмира Жәкенқызы

 

Уәлиханов ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі 8(71542)

22792

22284

2 ualkultura@yandex.kz

 

14. Әлдименов Асылбек Торсанұлы Шал ақын ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы 8(71534)

21423

3 shalsport@mail.ru

 

15. Мұхаметгалеев

Жанат Әнуарбекұлы

Петропавл қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі бастығының м.а. 8(7152)

366182

214, 215 gorsport.kz@mail.ru

 

 

 


Мемлекеттік мекеменің атауы

Мекен-жайы

Солтүстік Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы СҚО Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы к-сі, 28
Айыртау  ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Айыртау ауданы Саумалкөл селосы Уәлиханов к-сі, 44-6
Ақжар ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Ақжар ауданы Талшық селосы

Целинный к-сі, 13А

Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Аққайың ауданы Смирнов селосы

Труд к-сі, 16

Есіл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Есіл ауданы Явленка селосы

Ленин к-сі,  10

Жамбыл ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Жамбыл ауданы Пресновка селосы

Иванов к-сі, 19

М. Жұмабаев ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласы

Юбилейная  к-сі, 45

Қызылжар ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Қызылжар ауданы Бескөл ауылы

Гагарин к-сі, 11

Мамлют ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Мамлют ауданы Мамлютка қаласы

Ленин к-сі, 47-3

Ғ.Мүсірепов атындағы ауданның дене тәрбиесі және спорт бөлімі СҚО Ғ.Мүсірепов атындағы аудан Новоишим селосы, Абылай-хан к-сі, 19
Тайынша ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Тайынша ауданы Тайынша қаласы

Орталық к-сі, 2

Тимирязев ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Тимирязев ауданы Тимирязев селосы

Уәлиханов к-сі,  1

Уәлихан ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Уәлихан ауданы Кішкенекөл селосы

Жамбыл к-сі, 74

Шал ақын ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы

Желтоқсан к-сі, 15

Петропавл қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі СҚО Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы к-сі, 23

 

 

 

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша балалар- жасөспірімдер спорт мектептері туралы ақпарат

Балалар-жасөспірімдер спорт мектептері және олимпиадалық резертегі спорт мектептерінің атаулары Ведомстволық тиістілік Спорт түрлері

Директор

Мекен-жайы, телефондары
Қ. Байболов  атындағы мамандандырылған  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Шанғы жарысы, коньки тебу спорту, шайбалы хоккей, шорт-трек,  допты хоккей

Шәріпов Марат Мырзабайұлы

Петропавл қ.,.           Ж. Жабаев к-сі , 173т. 46-21-88
Спорттық акробатикадан   мамандандырылған  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі  Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Спорттық акробатика

  Директордың м.а.

Ямпольский Андрей Анатольевич

Петропавл к., . Чайковский к-сі, 2ат. 36-11-88
Су спорт түрлерінен олимпиадалық резервтегі  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Жүзу

Әлжанов Теміртас !білқайырұлы

Петропавл к.,. Ж. Жабаев  к-сі, 175т. 31-81-57
Бокстан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі     Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Бокс, кикбоксинг

 Әбдрахманов Нұрлан Ақылбекұлы

Петропавл қ.,  Саябақ к., 141т. 36-25-06
«Барыс» балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Баскетбол, волейбол, үстел теннисі, шахматы, теннис

 Аминов Ильгизар Кадырович

 Петропавл қ.. Қ.Сүтешев к., 47т. 36-66-19
Күрестен балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Грек-рим күресі және еркін күреса,   каратэ-до,  таэквондо

Өркешов Ғалым Сағдатұлы

Петропавл қ.,,. Первомайская к-сі, 33т. 46-52-03

 

Ұлттық спорт түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Қазақ күресі, дзюдо, тоғызқұмалақ,  белбеу күресі, жекпе-жек

Бекмурзин Есләмбек Әбділманұлы

Петропавл қ.,   Бейбіт к-сі,  252т. 31-70-77
Футболдан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Футбол

  Директордың м.а.  Никитин Николай Михайлович

 Петропавл қ.,. Ахременко к-сі, 39т. 38-12-56
Гимнастикадан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Спорттық гимнастика, көркем гимнастика, спорттық би

 Сүлейменов Серікбай Қабенұлы

Петропавл қ.,Ж.Жабаева к-сі, 177

т. 36-47-22

Жеңіл атлетикада балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Жеңіл атлетика, мүгедектер спорты

Мицих Александр Александрович

Петропавл к,5-ші  линия, 1а

т. 32-47-09

Айыртау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Жеңіл атлетика, шанғы спорты, еркін және грек-рим күресі, шайбалы хоккей, футбол, қазақ күресі, бокс, ауыр  атлетика

 Шәймерденов Әсет

Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылыАқан сері к..   31

 

Аққайын ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Баскетбол, жеңіл  атлетика, шаңғы жарысы, футбол, шайбалы хоккей, шорт-трек

 Нарбаев Сұлтан Шаймұханұлы

Аққайың  ауданы, Смирнов ауылы, Еңбек к. ,16 
Ақжар ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Волейбол, еркін және грек-рим күресі, қазақ күресі, футбол, шайбалы хоккей, шаңғы жарысы

Шәпенов Мұхаммед Мұхамедьярұлы

Ақжар ауд., Талшық ауылы, Ломоносов к.,1
Есіл ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Грек-рим күресі, шаңғы жарысы, жеңіл атлетика, волейбол, ауыр атлетика

Шоткин Жаудат Адырбайұлы

Есіл ауд. Явленка ауылы 
Жамбыл ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы  Грек-рим және еркін күрес, баскетбол,жеңіл атлетика, волейбол, ауыр атлетика, шаңғы жарысы,, футбол

Бектасов Саруар Мырзағазыұлы

Жамбыл ауд.   Пресновка ауылы,  Кирова к., 63 
 М.Жұмабаев ауданының  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Жеңіл атлетика, шаңғы жарысы, футбол, үстел теннисі,  грек-рим күресі, еркін күрес, футбол, баскетбол, волейбол, ауыр атлетика

Козлов Николай Павлович

 М. Жұмабаев   ауд, Булаево ауылы,Комаров к., 16
Шал ақын ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы  Жеңл  атлетика, шаңғы жарысы, грек-рим күресі, футбол, баскетбол, волейбол, үстел теннисі, шайбалы, академиялық есу

Төлегенов Серік Сейтпілұлы

 Шал ақын ауд., Сергеевка қ., Спорт к., 1а
Қызылжар ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Жеңіл атлетика, еркін күрес, грек-рим күресі, баскетбол, волейбол, үстел теннисі, ауыр атлетика

 Дауренбеков Жоламан Мұнайдарұлы

Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Жастар к.т. 8-238-2-01-80
Уәлиханов  ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы  Жеңіл атлетика, шаңғы жарысы, еркін күрес, қазақ күрес, футбол, шайбалы хоккей

Хасенов Бектай Сұлтанғазыұлы

Уәлихан ауданы,. Кішкенекөл ауылы, Жамбыл к., 76
Мамлют ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы  Жеңіл атлетика, волейбол, баскетбол,  еркін күрес,  шаңғы жарысы

Щербаков Владимир Петрович

Мамлют ауданы,Мамлютка ауылы,

Школьная к., 54

Ғ.Мүсірепов ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы Волейбол, қазақ күресі бокс, коньки тебу спорты, жеңіл атлетика, шаңғы жарысы, дзюдо, футбол, еркін күрес, үстел  теннисі

Сейтбатталов Аққаналы Айтқожаұлы

 Ғ. Мүсрепов ауданы, Новоишим ауылы,  Абылай хана қ., 19
 Тайыншы ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі    Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы  Жеңіл атлетика, шаң,ғы жарысы, баскетбол, футбол, волейбол, еркін күрес, коньки тебу спорты, ауыр атлетика

 Ағзамов  Самат Молдабекұлы

Тайыншы ауданы, Тайынша қ.,  Красноармейскаяк.,  169
Тимирязев ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі  Облыстық туризм, спорт және дене шынықтыру басқармасы  Жеңіл атлетика,  шаңғы жарысы, ауыр атлетика,  еркін күрес, волейбол

Майсатаев Еркебұлан Тастанбекұлы

Тимирязев ауданы,  Тимирязевауылы

 

Бөлісу:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • LinkedIn
  • Одноклассники

Сұхбат

20160813033543

Данияр Елеусіновтің салмағында енді жастарға жол ашылады — Мырзағали Айтжанов

Янв 13 2017

АСТАНА. ҚазАқпарат — Бүгін БАҚ өкілдері Рио-де-Жанейро Олимпиадасының чемпионы Данияр Елеусіновтің ресми түрде кәсіпқой боксқа ауысқанын жарыса жазып жатыр. Осыған орай таралған ақпараттың анық-қанығын білу мақсатында бокстан Қазақстан ұлттық құрамасының Далее »